Unnamed Fiasco Full İndir Oyun indir

adsız fiasco full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İsimsiz Fiasco, hatalarınızın size yardımcı olabileceği yerel bir çok oyunculu oyundur. Karakterinizin her öldüğünde, geçmiş yaşamlarınızı tekrarlayarak size yardımcı olmak için yeni bir klon oluşturulur ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: adsız fiasco ekibi

Publisher: adsız fiasco ekibi

sürüm tarihi: 17 Ağu, 2016

tür: eylem

Bıyık ve bir Lucha Libre Baby Fighter ile yaşlı bir bayan arasında epik bir savaş ortaya çıkıyor. İsimsiz Fiasco, hatalarınızın size yardımcı olabileceği rekabetçi bir yerel çok oyunculu oyundur. Karakteriniz bir maç sırasında her öldüğünde, geçmiş yaşamınızı tekrarlayarak ve eylemlerinizi tekrarlayarak size yardımcı olmak için yeni bir klon oluşturulur. Power-up'ları toplamak için Piñatas'a basın ve maç akışını tamamen değiştiren delilikle yüzleşin. Eski bir Maya tapınağının tepesinde, kalabalık bir boğa güreşi, ölümcül lazer ve daha fazlası olan bir laboratuvar. Arkadaşlarınızla yoğun kanepe çok oyunculu maçlarıyla yüzleşin ya da çevrimiçi lider tablolarına sahip aksiyon-bulmaca zorluğunda solo.

Temel özellikler

2-4 oyuncu yerel çok oyunculu:

Çeşitli çok oyunculu modlarda 4 oyuncuya kadar yerel olarak oynayın.

Çok oyunculu modlar:

Arkadaşlarınızla, DeathMatch'ı içeren çok oyunculu modlarda yüzle yüzleş, bayrak, köpek etiketi, hazine avı hem de polis kovalamaca.

Multiplayer Haritalar:

Tapınak, Bullring, Laboratuar, DayCare ve daha fazlası dahil olmak üzere altı farklı harita temasında 24 çok oyunculu haritada oynayın.

SinglePlayer zorlukları:

Hem beceri, hızlı düşünme hem de bulmaca çözme gerektiren 40'tan fazla SinglePlayer zorluğunu yüze.

Geçmiş hayatlarınız size yardımcı olsun:

Her öldüğünüzde, geçmiş yaşam hareketlerini ve eylemlerini tekrarlayarak size yardımcı olmak için bir klon oluşturulur. Önünüzü planlayın ve avantajınızda kullanın.

Kazanan değişikliklerinizi artırmak için öğeleri toplayın:

Silah Jammers, Jetpacks, Maden, Altın Silahlar, Kalkanlar ve Rakiplerinizle yüzleşmenize yardımcı olmak için daha birçok ürün mevcuttur.

Bir dakika delilik zamanı:

Bazı baharat eklemek için, MADNESS, düşük / yüksek yerçekimi, ters kontroller, el bombası Yağmuru, Noir / Pixelated / Bulanık vizyon ve daha fazlası gibi eşleştirme değiştiricilerini rastgele sağlar. Bu, eşleşmeleri pacing'i büyük ölçüde değiştirebilir ve savaşı avantajınıza dönüştürebilir (veya size karşı!).

Minimum: OS: Windows 7 SP1 32/64 bit İşlemci: Intel Core I3 2.40 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel (R) HD Grafikler (Çekirdek I3) DirectX: Sürüm 10 Depolama: 600 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 10 uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
249
TELİF HAKKI İHLALİ