Vulcan Sacrifice Full İndir Oyun indir

vulkan fedakarlığı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Vulkan fedakarlığı - dağın zincirlerini düzeltmek ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tartle Games

Publisher: Tartle Games

sürüm tarihi: 8 Eki, 2018

tür: macera

Lumberjack Bart Waffle olarak oynayın ve Volcano Melboreth'ının Örgüyü İğrenç'ten durdurmada yardımını istemek için Tanrı Vulcan'a yolculuk yapın.

Yeni bir efsane doğdu

Vulcan fedakarlığı, eski bir tanrıya yeni bir efsane sunar. Bir volkan uyandırır ve Anvil kasabasını tehdit ediyor. Patlama yakın. Kasaba Büyükler, Bart Waffle, yerel bir oduncu, Vulcan, Roma Forges & Amp tanrısını bulmak için İskelet Dolu dağlara seyahat etmek için çağırırlar; Volkanlar ve sadece volkanın durdurulması için yeterince güçlü. Ancak maliyet harika. Bart, evinin güvenliğini sağlamak için çok fazla fedakarlık etmeli ve daha da kötüsü, volkan Rumble'a devam ediyor.

Hikaye, kaderine doğru birçok tehlikeye geçecek, hangi mütevazi dağ evi olarak mahkum ettiği kadar çok görünüyor.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Hikayeyi sonuçlandırmak için daha sonraki bir tarihte yapılan son bölüm de dahil olmak üzere beş seviye. Retro platform, çok sayıda iskeletle savaşıyor. Kısmi Gamepad desteği. Oyunun çoğu sadece bir Gamepad denetleyicisi ile oynanabilir. Orijinal Hikaye ve AMP; Tartle Sihirbazı tarafından yapılan Pixelart. Orijinal müzik.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: 2.0 GHz Intel Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Intel Iris yonga seti veya daha iyi Depolama: 80 MB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
235
TELİF HAKKI İHLALİ