Wayhaven Chronicles: Book Two Full İndir Oyun indir

Wayhaven Chronicles: Kitap İki Bedava İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Wayhaven Chronicles: Kitap iki - karnavalın ışıklarının altında, romantizm ve macera çiçeklenecek mi? Sessiz Wayhaven kasabası bir kez daha süpernatural merkezidir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: barındırılan oyunlar

Yayıncı: Hosted Games

sürüm tarihi: 7 may, 2020

tür: gündelik, macera, rpg, metin tabanlı

İki ay, Murphy ile kanlı çıkıştan bu yana geçti. Wayhaven huzurlu rutinine geri döndü ve senden daha az heyecan verici işinize dedektif olarak geri döndünüz. Ancak, ajansın insan irtibatına karşı yeni rolünüzle - doğaüstü şeyleri yöneten bir organizasyonun donuktan uzak olması gerekir.

İşin yanı sıra birim Bravo geliyor, takım daha kalıcı bir şekilde yaşamayı öğreniyorsunuz. Ve bunlardan biriyle araştırılmaya başlayan duyguların devamı geliyor ...

, ancak tamamen farklı bir varlık, çizgili çadırlarda, yanan ışıklar ve pamuk şeker bulutlarında gizlenmiş bir şekilde yuvarlanıyor.

Kendinizi Wayhaven Chronicles'a batırın: İki kitap, doğaüstü hikayenin 788.000 kelimesi, başladığınız romantizasyonu büyütebileceğiniz, eski ve yeni karakterlerle tanışabileceğiniz, atıldığınız yeni durumların nasıl ele alınacağına karar verin, ve bu kararların sonuçlarının heyecanını yaşayın; ve geleceğe ne getirebilecekleri şeyin yanı sıra!

Anahtar fetürleri: Kadın, erkek veya ikili olmayan olarak oynayın; düz, eşcinsel veya biseksüel olarak oynayın. Bravo'nun dört vampirinden biriyle benzersiz ve kalıcı romantizmanıza devam edin. Gelişmelerinde kilit faktörlere karar vererek karakterinizi oluşturun. Kitabın yanı sıra, kitabın iki kitabında arkadaşlıkları ve ilişkilerini artırın ve tanımlayın. Yeni bir müttefiki kazanacak mısın, barış yapacak mısın ya da ortaya çıkan yeni doğaüstü duruma karşı dönecek misin? Kişilik, istatistikler veya seçimler aracılığıyla size uygun bir playstyle özgürlüğünün tadını çıkarın. Kendinizi karakter, hikaye, lore ve en önemlisi eğlenceli olan bir dünyaya daldırın!

Minimum: OS: 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
240
TELİF HAKKI İHLALİ