Abducted Full İndir (Early Access) Oyun indir

Bedava İndirme PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Uzaylılar tarafından kaçırıldı ve binlerce ışık yılını evden aldım, bir nihai hedefin var: kaçış. Ama çok fazla cevaplanmamış soru var ... Buraya nasıl aldın? Bu nedir ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: sunside inc

Yayıncı: sunside inc

sürüm tarihi: 5 Tem, 2017

tür: macera, eylem, korku

Abducted'de bir hedefiniz var: Kaçış

Abducted, sıradan bir kişi oynadığınız bir oyundur. Olağanüstü durumlara itme. Uzaylılar tarafından kaçırıldı ve binlerce ışık yılını evden aldım, bir nihai hedefin var: kaçış. Ama çok fazla cevaplanmamış soru var ... Buraya nasıl aldın? Burası nedir? Seni kim aldı ve neden?

Kaçırılan, derin bir hikayeye, sürükleyici bir oyunun yanı sıra klasik macera oyunu ve RPG-Lite mekaniğinin bir karışımına odaklanan bir aksiyon-macera oyunudur.

Abducted, ilhamını klasik macera oyunlarından çeker ve bu fikirleri modernize eder. Herhangi bir hikaye gibi herhangi bir hikayeyi beğenirseniz, kaçırılmış bir macera oyunu sizin içindir.

Gameplay & amp; Mekanik

kol

Yapacağınız en ilginç ve gizemli şeylerden biri, kolunuza gömülü bir uzaylı bilgisayarla etkileşime geçmek, bu sadece "kolu" olarak adlandırdığımız. Neden bilgisayarın oraya nasıl girdiğini ve hikayenin eleştirel bir unsuru var.

Kol bilgisayarı, birincil rehberlik ve bilgi kaynağınızdır. Gerçekte, bu sizin tek arkadaşınız ve müttefikiniz, aksi takdirde bir mafsal ve kayıp dünyada. Kol bilgisayarınızla onunla konuşarak etkileşime girersiniz. Sonsuz tartışmalara izin veren yönlendirilmiş bir serbest formlu konuşma sistemi geliştirdik. Abducted'de konuşma akışı oyuncu odaklıdır ve önceden belirlenmiş değildir. Bu, yapılarında dönüşümlerin sabit olduğu eski Cumhuriyetin kitle etkisi veya yıldız savaşları şövalyeleri gibi oyunlardan çok farklı.

Bu, oyuncu olarak sizin için ne anlama geliyor? Bu, sohbet yoluyla işleri çok dinamik bir şekilde keşfedebileceğiniz anlamına gelir. Çevreniz hakkında size ilginç bir şekilde destek veren, yeni bir yeteneğin kilidini açan, hatta hayatınızı kaydeder. Ancak, asla kolu kullanmak zorunda kalmazsınız. Onunla derin saatlerce uzun konuşmalar yapabilir veya tamamen görmezden gelebilirsiniz.

Minimum: OS: Windows 7/8 İşlemci: Dört Çekirdek Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 11 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Dört Çekirdek Bellek: 8 GB RAM Grafikler: DirectX 11 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
162
TELİF HAKKI İHLALİ