Asdivine Dios Full İndir Oyun indir

asdivin dios full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. ASDIVINE DIOS - Asdivin dünyasını korumak için ne kadar ileri gidersiniz? Dönüş tabanlı savaşları içeren bir Grand Fantasy RPG'de yeni bir bölüm oluşturun! ... içindeki başka bir taksit

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: exe Create Inc.

Publisher: Kemco

sürüm tarihi: 4 Haz, 2019

tür: macera, rpg, gündelik, simülasyon

İlişkilerin yarattığı birçok dünya arasında, Asdivin olarak bilinen hayata sahip bir dünya var. Ancak, dünyadaki bir rahatsızlık sopası ve bir hiç yayılan bir merhamet onu yok etmek için tehdit ettiğinde, Asdivine'nin tanrısı olan Izayoi, kendi elleriyle yarattığı dünyayı kurtarma nedenini alır. Kendi ilahi güçlerinin talihsiz bir şekilde kaybından muzdarip, başarılı olabileceği bir umut var mı? Perde bu ilahi oranların bu macerasında yükseltirken öğrenin!

hacimli bir hikaye, geniş bir dünya, hazine dolu zindanlar, heyecan verici sıra tabanlı savaşlar, silah oluşturma ve daha fazlası, her şey dahil RPG deneyimi burada! Artı, sınırsız düşmanlar ve yağma, çok sayıda altkanı ve hatta aklını uçuracak patronlar bile bekliyor!

Minimum: OS: Windows 7 ve Yukarı İşlemci: Intel® Core ™ I3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 2GB VRAM Depolama: 600 MB Mevcut Alan Ek Notlar: Bu uygulama, Xbox One Controller ile kısmi denetleyici desteği bulunur. Klavye, ancak, fare ve dokunmatik ekran desteklenmiyor.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
139
TELİF HAKKI İHLALİ