Bibi and Tina – Adventures with Horses Full İndir Oyun indir

Bibi ve Tina - Atları ile maceralar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bibi ve Tina - Atlı maceralar gündelik / simülasyon oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

Tür: PC Games

Bibi ve Tina - Atlı maceralar Bağımsız Sanatlar Yazılımı tarafından geliştirilmiştir ve aile tarafından yayınlanır. 12 Kasım 2018'de piyasaya sürüldü.

Kale Falkenstein'da bir at yarışı olacak. Tabii ki Bibi ve Tina, zihinlerini bu yarışa katılmaya başladı. Ancak sürme becerileri, rekabet için bir eşleşme olmak için yeterince iyi olacak mı? Büyük Derby için Bibi ve Tina Eğitimine Yardım. Martinshof ve Castle Falkenstein'ın güzel çevresini, çit veya tina ile çit ve hendekleri sürme. Çeşitli sürme zorlukları ve zaman denemeleri veya çok sayıda görevden birini oynamak. Cross Country Eğitimi, diğer sürme becerilerinizle birlikte zıplama tekniğinizi geliştirmek için zorlu pistlere binmeyi görecek.

Anahtar fetürleri:

    Büyük yarışa kadar fazla zaman kalmadı. Bu yüzden şimdi eğitime başlayın! Zorlu pistlerde featurestrain Falkenstein'in çevresini ücretsiz sürüş modunda keşfedin Mısır labirentindeki yeteneklerinizi gösterin! Zor sürme görevleri dolu ana 17 görev Atlarınızı besleyin ve onlarla ilgilen Albümünüz ve fotoğraf storymore at oyunlarınız için filmden 34 fotoğraf toplayın

    Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Çift Çekirdekli: 2GHz Bellek: 512 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0a Depolama: 1500 MB Mevcut alan
    İndirme Linkleri

    megaup

    i̇ndirme Linki

    meganz

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    uptobox

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    google

    i̇ndirme Linki
275
TELİF HAKKI İHLALİ