Lifeless Vanguard Full İndir Oyun indir

Lifeless Vanguard full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Lifeless Vanguard, saf arcade eylemine odaklanan yoğun bir ikiz çubuklu uzay atıcısıdır. Büyük bir düşmanca güç filosundan yolunuzla savaşın ve bunları yok etmeye çalışın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: canlı alegori

Publisher: canlı alegori

sürüm tarihi: 4 Nis, 2019

tür: eylem, atıcı

Lifeless Vanguard, saf arcade eylemine odaklanan yoğun bir ikiz çubuk uzay atıcısıdır. Büyük bir düşmanca güç filosuyla yol açın ve annelerini yok etmeye çalışın.

savaşmaya hazır olun!

Bir seferde bir anda bir mermi çeken zayıf bir silahla başlarsınız, kavgalar kazanarak (ve çok fazla hasar görmeyecek), ana silahınızı ve ayrıca kurşun ve roket telaşlarını serbest bırakmak için ikincil saldırınızı yükseltebilirsiniz. Düşmanlarında. Cezalandırmak ve yok etmek için gönderilen durdurulamaz bir imha makinesi olacaksınız.

patronları dikkat et

Daha küçük düşmanlar, özellikle sizi kuşattıklarında yenilgiyi yenmek zor olabilir, ancak yeteneklerinizin gerçek sınavı patron dövüşleri olacaktır. Düşman kuvvetlerini kalıcı olarak durdurmak için, annemini yok etmeniz gerekir, ancak iki ana sermaye gemisini yok etmediğiniz sürece görünmeyecek, uzay tankı ve ışık koruyucusu.

Anahtar fetürleri: Yoğun bir tek kişilik arcade shooter deneyimi Tek bir çalışmada dövmek için 9 zorlu seviyeler, giderek daha zor patron dövüşü içerir Her biri kendi hareketi ve saldırı düzenleriyle 16 düşman türü Silahlarınızı yükseltir ve tehlikeli bir imha makinesi olmamanızı sağlayan deneyim tabanlı bir ilerleme sistemi En deneyimli oyunculara bile meydan okuyacak klasik arcade oyunlarını hatırlatan yükselen bir zorluk eğrisi Sezgisel fare ve Klavye Kontrolleri Oyun denetleyicileri için tam desteğe sahip, tüm kontroller Ayarlar menüsünde yeniden bağlanır. 8 elde etmek için çok fazla beceri alacak başarılar! Skorunuzu arkadaşlarınızla veya diğer buhar kullanıcılarınızla karşılaştırmak için buhar levhası

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 1.2GHz + Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 512 MB Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
239
TELİF HAKKI İHLALİ