Table Games VR Full İndir Oyun indir

Masa Oyunları VR Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Masa Oyunları VR - Domino, Mancala, Çinli Dama ve Sanal Rakibe veya Klondike Solitaire, Mermer Solitaire ve Klondike Solitaire, Mermer Solitaire ve Sürgülü Bulmacalar'a karşı oynayın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: MobileFusion Apps Ltd

Publisher: MobileFusion Apps Ltd

sürüm tarihi: 4 Nis, 2019

tür: casual, vr

Domino, Mancala, Çinli dama ve sanal bir rakibe veya Klondike Solitaire, Mermer Solitaire ve Klondike Solitaire, Mermer Solitaire ve Klondike Bulmacalar'a karşı oynayın.

Domino

Bu oyunda domino varyantı, Blok Domino'dur. Her oyuncu 7 domino seçer. Gerisi daha sonra yana koyulur. Her oyuncu, bir domino'yu, hattın da sona ermesi için bir domino'yu yerleştirmeye döner. Bir oyuncunun eşleşen domino yoksa, o zaman bunlar yapana kadar arkadaki Domino'lardan almaya devam etmelidirler. Yan tarafta hiçbiri kalmazsa, oyuncu onların dönüşünü atlar. Tüm dominolarını aşağı yönlendiren ilk oyuncu kazanandır. Oyun bir blokta bitiyor, eğer hiçbir oyuncu tüm Domino'larına yerleştiremezse ve kazanan bir domino'yu sonlandıran kişi olacaktır.

mancala

Bu, benzer bir oyun ailesi için benzer ancak farklı kurallara sahip olan genel bir isimdir. Bu oyun, daha önce Mancala oynadıysanız, alışkın olamayacağınız belirli bir kurallara sahiptir. Kurul, her oyuncunun önündeki 6 delikten, sağa ek bir toplama deliğinden oluşur. Oyunun amacı, koleksiyon deliğinizde daha fazla taş elde etmek, sonra rakibinizdir. Her oyuncu, önündeki 6 delikten birini 1 veya daha fazla taşla seçmeye döner. Bu taşlardan biri, her bir delikten biri, rakibin toplama deliğini atlayarak saat yönünde hareket ettirilir. Son taş oyuncunun koleksiyonu deliğine inerse, başka bir dönüşü var. Son taş, oyuncunun önündeki boş bir deliğe inerse, zıt delikteki herhangi bir taşla birlikte toplama deliğine yakalanır ve yerleştirilir. Her iki oyuncunun önündeki 6 delik tümü boşsa, oyun sona erdiğinde, oyun biter ve diğer oyuncuların önündeki herhangi bir taş toplama deliklerine yerleştirilir.

Çin dama

Oyunun amacı, tüm mermerlerinizi ev üçgeninizden, doğrudan sizin karşısındaki rakibinizin üçgenine taşımaktır. Bir mermeri taşımak için, onu doğrudan yanında boş bir alana taşıyabilir veya komşu bir mermerin üzerinden arkasındaki boş bir alana atlayabilirsiniz. İlk hareket türünü seçerseniz, yalnızca bir kez yapabilirsiniz. Ancak, bir sıçrama yaparsanız, mümkünse, art arda atlamaya devam edebilirsiniz. Hem hareket türlerini bir turda, sadece bir veya diğerini birleştiremezsiniz. Rakibinizin üçgeninin tamamı işgal edilirse ve kendi ve rakibinizin mermilerinin bir karışımıdır. Öyleyse, bunların sadece 1'si sizindir, o zaman oyunu kazanırsınız.

Ters Diskler

Bu, hedefin, oyunun bittiğinde, en çok diskin renginize çevrilmesini sağlayacağı bir Othello tarzı oyunudur. Oyunu oynamak için, her oyuncunun şebekeye aşağı doğru bir disk yerleştirilmesi, böylece rakibin disklerinin en az 1 veya daha fazlası yakalanır. Rakibin diskleri, yeni koyulan disk arasında ve diğeri aynı renkte sandılardaysa yakalanır. Diskler, düz bir çizgide oldukları sürece her yöne yakalanabilir. Bir oyuncu geçerli bir hamle yapamazsa, sıralarını atlarlar. Oyun, her iki oyuncu tarafından daha fazla hareket edemediğinde biter.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel® I5-4590, AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE® GTX 970, AMD RADEON ™ R9 290 eşdeğer veya daha iyi, video çıkışı: HDMI 1.4, DisplayPort 1.2 veya daha yeni Depolama: 850 MB Mevcut alan Ek notlar: HTC VIVE Gerekli
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
282
TELİF HAKKI İHLALİ