Two Till Midnight Full İndir Oyun indir

İki gece yarısı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gece yarısına kadar iki, her birinin zamanını ve kenarında tutacak olan şüpheli bir korku rouge benzeri deneyimidir. Kendinizi Mansion Değişiklikleri olarak çelik, akıllı bir AI sizi avlar, ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: George Erfesoglou

Publisher: George Erfesoglou

sürüm tarihi: 10 Eyl, 2019

tür: sağkalım

Gece yarısına kadar iki, sizi gergin tutacak ve her koşuda tutacak olan şüpheli bir korku rouge benzeri deneyimidir. Kendinizi kendinizin sizin üzerindeki değişikliği olduğundan, akıllı bir AI sizi avlar ve permiyana bastırır.

Dikkatle Sırtı: Çevre dağınıklığı size karşı işleriyle çalışırken, gözlüklerinizi düşürmenize neden olur, seslerinizi düşürmenize neden olur.

AI Tahrikli Canavar: Zeki bir şeytanlıkla eşliğinde, kendisinden serbest bırakmak isteyen, tutulmasını veya denemekten kaçabilecek misiniz?

Prosedürel Görevler: Çevreyi öğrenin, ancak asla rastgele yumurtlamış olarak arayış için hazırlıklı olun, bulmacalar değişir ve oda tutamayacak şekilde kilitlenemez.

Hiçbir kaydetme: Bir kez yakalandıktan sonra, konağın nasıl değiştiğini başlatmak ve yeniden keşfetmek için hazırlayın.

Mansion'u dikkatlice keşfetmek, bulmacaları çözmek, hikayeyi öğrenmek, hikayeyi öğrenmek ve umarım bu zorlu ilk kişi korku oyunundan kaçmak için hızı, gizli veya bir kombinasyonu kullanın.

Kim olduğunuzu ve NOT odaklı hikayeyle neler olup bittiğini keşfedin.

Elementlerin vizyonunuzu etkilediği benzersiz gerçekçi göz-gözlük simülasyonunu korku, lensleriniz için endişelerinizle eğilimindedir ve zayıf görüşünüzden korkmanıza olanak tanıyan.

Yoğun mücadeleye hayatta kalabilecek misiniz?

Gece yarısı ile iki, geleneksel korku sağkalım oyunlarına bir bükülmeyi amaçlamaktadır. Başlangıçta zorluklar bekleyin ve sonunda bu oyunda tanıtılan mekaniğe ve bulmacalara hakim olurken deneme ve hata ile öğrenmek.

Oyunu kolayca tamamlamak için bir saat kadar beklenen bir süre.

Bu oyun, gerçek dışı pazardan gelen varlıklarla mümkün ve yasal olarak sahip olunan ve haklı olarak kullanılan.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 - 32 bit İşlemci: Çekirdek I5 veya AMD eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE® GTX 1060 veya AMD eşdeğeri veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7/8/10 - 64 bit İşlemci: Çekirdek i7 veya AMD eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE® GTX 1080 veya AMD eşdeğeri veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
214
TELİF HAKKI İHLALİ