Wizards and Warlords Full İndir Oyun indir

Sihirbazlar ve Warlords Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sihirbazlar ve Savaş Ağları, Rastgele Oluşturulan Bir Fantezi Dünyasında Oynadığınız, Rakip Sihirbazlara, Warlords, Dolaşım Marauders ve ... ile yarışan bir indie dönüş tabanlı strateji oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: valravn oyunları

Publisher: valravn games

sürüm tarihi: 25 Eylül, 2020

tür: strateji, dönüş tabanlı

Sihirbazlar ve Warlords, rakip sihirbazlar ve savaş ağasıyla dolu rastgele oluşturulan bir fantastik dünyada oynadığınız bir indie dönüş tabanlı strateji oyunudur. Özelleştirilmiş bir egemen oluşturun veya önceden tanımlanmış birçok şablondan birini seçin.

Grand Strateji ve Simülasyon ile 4x harmanlama, oyun bir bol ayar ve rastgele oluşturulan kültürler ve ırklar sunar. Harika savaşlarla mücadele etmek, dünyanın fethetmesinde güçlü rakipleri ezmek istiyorsanız, bir grim ve tehlikeli dünyadaki hayatta kalma meydan okuması, belki de planar işgalcileri ve eski kötülükler tarafından ya da dengeli bir oyun, ya da dengeli bir oyun. KONTROL EDİN, ancak dünyanın birçok aleminden birini, kendinizi rastgele olaylar ve rastgele oluşturulan kültürlerin ve hiziplerin etkileşimlerine yönlendiren acil bir hikayeye daldırır.

Şehirlerinizi ve kaleleri yönetin, araştırma ve sanayi yoluyla gücünüzü arttırın, Arcane yapılarını tasarlar, orduları ve kahramanları işe alır, zindanları ve kalıntıları keşfedin ve rastgele olaylar ve etkinlik zincirleri yaşayın. Oyunun birkaç yönünü değiştirebilir ve kendi dünya haritalarınızı oluşturabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 3.0) veya Özellik Seviyesi 9.3 Yetenekleri ile DX11 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 512 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Bellek: 4096 MB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 3.0) veya Özellik Seviyesi 9.3 Yetenekleri ile DX11 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 512 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
205
TELİF HAKKI İHLALİ