Zombotron Full İndir (v1.2.1) Oyun indir

zombotron full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zombotron - gizemli bir yabancı gezegende hayatta kalmak için mücadele, kısır nüfusunu aşıyor ve bu sefil kayanın bir yolunu bulmak için ne gerekiyorsa yap.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: ant.karlov

Yayıncı: armor Games Studios

sürüm tarihi: 22 Nis, 2019

tür: eylem, macera, bilim kurgu, atıcı

Zombotron serisine yepyeni bir giriş!

Blaze Rush, bir iş için paralı bir çaresizliktir. Kolay bir maaş günü arayışı içinde tehlikeli bir gezegenin yüzeyindeki bir tehlike işaretini ve eski bir kaza sitesinin kalıntıları izler. Orada, gücünü, çözülmesini ve cephaneliğindeki her silahı test edecek bir gizemi bulur. Zombotron, silah ve zırhın bir cephaneliğine, yanlarından nefret ettikleri kadar nefret eden düşmanlar ve bu dünyanın dışında bir deneyim için gerçekten güzel patlamalar bulunmaktadır.

Bir zombi bir asansör milini düşürdüğünüzde neden headshots için gidiyorsunuz? Ya da onları bir moloz yığını altında ezin. Veya etraflarında bir dinamitin ayrıntılı bir papatya zinciri kümesi. Ya da onları bir ATV'de çalıştırın. Ya da ... fikrini aldın.

Özellikler

Ant.Karlov, 14 yıldır bir oyun geliştiricisi olmuştur. Fire Catcher, Alien Transporter, Madencilik Kamyon, Knighttron ve Mantarcı gibi oyunlar da dahil olmak üzere, zırh oyunları, newgrounds ve Kongregate gibi sitelerdeki bazı web oyunlarına aşina olabilirsiniz. Zombotron, Ant.Karlov'un ilk prim unvanıdır ve on yıl boyunca oyun ve tasarım deneyimi üzerine inşa ediyor.

Anahtar fetürleri: Düşmanları asansörlerle ezin, patlayıcılarla uçan, onları araçlarda koşun ve çok daha fazlasını gönderin. Tüketçi bir Badass olmak için çeşitli silahlarla kilitleyin ve yükleyin. Gezegen zombonronunun sekretlerini bir ilgi çekici, kamp şekeri hikayesini keşfedin. Blaze'nin zırhını her zaman olmak istediğiniz uzay taşıyıcı Badass olmak için özelleştirin.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 1.8 GHz Bellek: 2 GB RAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 900 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 2.3 GHz Bellek: 4 GB RAM
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
235
TELİF HAKKI İHLALİ